Przestrzeń możliwości IT

atena-praca

atena praca

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania informatyczne dla biznesu. Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu od pierwszych systemów dla ubezpieczeń. Dziś Atena obsługuje instytucje i firmy różnych branż, wspierając ich rozwój poprzez zaawansowane technologie. Zatrudnia ponad 500 pracowników, w tym konsultantów, projektantów, programistów, administratorów baz danych i systemów – ludzi, którzy myślą nieszablonowo i chcą podnosić swoje kompetencje. Zespół korzysta z partnerstwa ze światowymi liderami IT, współpracując między innymi z Microsoftem i SAP.

W pracy dbamy o ludzi z inicjatywą. W odpowiedzi na chęć inwestowania w rozwój Pracowników powstała „Przestrzeń możliwości”. Jest to ogólnofirmowy program obejmujący projekty rozwojowe stworzone specjalnie dla naszych Pracowników. Projekty te związane są m.in. z zarządzaniem talentami, szkoleniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, rozwojem kadry managerskiej oraz Project Managerów. Zdajemy sobie sprawę, że na atmosferę współpracy wpływają również działania niezwiązane bezpośrednio z realizacją zadań, dlatego w Atenie znajdujemy czas na rozwijanie naszych pasji.

Chętnie wspieramy i angażujemy się w inicjatywy sportowe, dlatego przyłączyliśmy się do akcji „Biegam bo lubię” oraz Pomorze Biega. Liczne inwestycje w rozwój zostały docenione przez naszych Pracowników. Dwukrotnie zostaliśmy uhonorowani godłem Inwestor w Kapitał Ludzki oraz European IT Workplace of the Year 2012.

 prezentacja-pasjonaci-innowacji-ok

dołacz-do-naszego-zespołu