Dołącz do ludzi z pasją!

praca atos

prezentacja pasjonaci innowacji

Atos jest międzynarodową firmą z branży informatycznej. Zatrudniamy ponad 76 tysięcy pracowników w 47 krajach na całym świecie. Dostarczamy rozwiązań, które zapewniają naszym klientom rozwój i pomagają budować ich przyszłość. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo.

Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, od 2002 roku (Salt Lake City) aż do roku 2016 (Rio de Janeiro). Firma jest notowana na giełdzie Paris Eurolist Market.

W Polsce działamy od 2000 roku. W naszych biurach w Bydgoszczy, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu, pracuje ponad 2000 pracowników, w tym ok. 1500 osób w Bydgoszczy. Intensywny rozwój Atosa stwarza unikalne możliwości rozwoju, zarówno dla obecnych pracowników, jak i nowo zatrudnianych osób.

Atos ponownie na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce!

Atos znajduje się w czołówce rankingu Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce, przeprowadzanym co roku przez niezależną jednostkę badawczą Great Place to Work Institute.
Z trzeciego miejsca, które zajęliśmy w ubiegłym roku, wspięliśmy się na drugą pozycję rankingu, w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników.

Jesteś specjalistą?

Czeka tu na Ciebie szeroki wachlarz możliwości. Zatrudniamy  inżynierów sieci, administratorów systemów Windows oraz Linux / Unix, administratorów baz danych Oracle i MS SQL, a także specjalistów aplikacji Middleware i administratorów SAPa. Ciekawą alternatywą dla działów stricte technicznych jest praca koordynatorów i managerów projektów, będących wsparciem dla programów i procesów ITIL.

Nie jesteś jeszcze specjalistą?
Nic straconego!

Jesteśmy firmą informatyczną, lecz nowoczesne technologie nie są jedynym obszarem, z którym nasi pracownicy mogą powiązać swoją karierę. Oprócz specjalistów w zakresie IT, zatrudniamy absolwentów kierunków zarządzania oraz lingwistów, zainteresowanych branżą IT – niekoniecznie z zaawansowanymi, technicznymi kwalifikacjami. Dzięki oferowanym szkoleniom oraz pracy przy ciekawych projektach, pracownicy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i zdobywają nowe kompetencje. Osoby ambitne i zaangażowane mają możliwość uczestnictwa w programach rozwoju talentów, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

ability-atos.jpgDla chcącego – nic trudnego!

Atosowe Akademie Techniczne to oferta dla studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów z juniorskim doświadczeniem zawodowym, którzy chcą dołączyć do Atosa. Bezpłatne szkolenia prowadzone przez doświadczonych inżynierów dotyczą konkretnego obszaru technicznego. Każde szkolenie kończy się egzaminem, a dla najlepszych – ofertą pracy w naszej firmie!

Beta-Band--atos---pracaAplikuj on-line:

pl.atos.net/kariera