Sky is the limit:)

credit-agricole

 

credit agricoleTradycja i nowoczesność

Jesteśmy bankiem z ponad 100-letnią tradycją i zarazem firmą otwartą na innowacyjne rozwiązania. Od lat nasz rozwój opiera się na wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych.

  • Credit Agricole jest liderem na rynku bankowości detalicznej we Francji oraz jednym z największych banków uniwersalnych w Europie.
  • Grupa prowadzi działalność w 70 krajach świata i jest jednym z dziesięciu największych uczestników międzynarodowego rynku bankowego.
  • Dla 54 milionów klientów jest wiodącym partnerem, wspierającym ich w realizacji planów we wszystkich obszarach bankowości detalicznej oraz specjalizowanych liniach biznesowych (m.in.: private bankingu, zarządzaniu aktywami, leasingu i factoringu oraz bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej).

odpowiedzialny-pracodawca-2Odpowiedzialny Pracodawca

W 2011 r. nasz bank otrzymał tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca”. Tytuł ten otrzymaliśmy za rozbudowany system szkoleń, projekt „Dzielmy się wiedzą”, własną platformę e-learningową, stwarzanie możliwości awansu wewnętrznego, rozbudowany system motywacyjny, a także za wspieranie działań charytatywnych, promowanie postaw proekologicznych, podejmowanie działań edukacji finansowej w szkołach.

Co oferujemy profesjonalistom z obszaru IT?

  • Okazję pozyskania wielu cennych i wszechstronnych doświadczeń zawodowych w obszarze nowych technologii.
  • Szereg programów i narzędzi pomocnych w rozwoju kompetencji i zdobyciu nowych umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Jasno określoną ścieżkę kariery.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa).
  • Profesjonalną kulturę organizacyjną oraz PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ PRACY.

Jeden bank, wiele miejsc!

Grupa Credit Agricole zatrudnia 160.000 pracowników na całym świecie, z czego ponad 5.000 osób to pracownicy Credit Agricole Bank Polska, pracujący w wyspecjalizowanych zespołach odpowiedzialnych m.in. za sprzedaż, obsługę klienta, call center, bankowość korporacyjną, marketing oraz IT.

Znaczącą rolę w strukturze naszej firmy odgrywa Zespół IT. Tworzy go grupa doświadczonych specjalistów – ekspertów w swojej dziedzinie, nastawionych na rozwój i gotowych dzielić się wiedzą ze współpracownikami.

Poznaj grupę Fun@work!

Dobrym duchem IT Credit Agricole jest grupa Fun@Work. Tworzą ją ludzie z rożnych departamentów IT. Wymyślają i wdrażają pomysły zmieniające miejsce pracy w przyjemniejsze i bardziej twórcze.

Pierwszym polem działań F@W jest rozwijanie kreatywności. W ubiegłorocznej edycji bawiliśmy się poszukiwaniem dobrych rozwiązań dla elektronicznego systemu koleżeńskich zakupów grupowych. Temat luźno związany z codzienną pracą, jednak bardzo użyteczny dla wszystkich pracowników IT silnie zaangażował zarówno programistów, jak też testerów czy architektów. Projekt miał pobudzić wyobraźnię i chęć współpracy, dlatego jego formuła zakładała wyłącznie kilka wymagań końcowych, bez ograniczania ścieżek rozwiązań.

Jak w każdym dobrym konkursie, w tym także rozdano nagrody. Jedną z nich był dzień wolny pełen ekstremalnych atrakcji w Górach Sowich. Decyzją jury wyjechali wszyscy finaliści. Zwycięskie rozwiązanie zostało wdrożone. Codziennie służy wszystkim pracownikom IT i stale
się rozwija.

Fun@Work to także tworzenie okazji, aby pracownicy poznali się lepiej. W naszym dziale IT od pół roku świetnie rozwija się kurs nurkowy. Nauczycielami są dyrektor Departamentu Rozwoju Oprogramowania (założyciel F@W) oraz Kierownik Zespołu Monitoringu – pasjonaci nurkowania z łącznym stażem ponad 50 lat. Z założenia zgłosić się mógł każdy pracownik IT. Niektórzy zachęcili swoich przyjaciół czy partnerów i tak zebrała się grupa ponad 30 osób.

Już niebawem wszyscy ruszają na wielki finał – zwiedzanie raf koralowych w Egipcie.

W ramach działań CSR Banku, Grupa Fun@Work wychodzi z działaniami także poza jego struktury – organizuje akcje wsparcia dla jednego z wrocławskich domów dziecka. Akcję zaplanowano tak, by niosła pomoc jak najlepiej dopasowaną do potrzeb. Zaowocowało to m.in. tym, że przed świętami nasi pracownicy chodzili na zakupy z wcześniej przygotowanymi listami produktów. Udało się zebrać cały samochód najbardziej potrzebnych rzeczy. Co najważniejsze, obie strony – i pracownicy i beneficjenci – byli bardzo zadowoleni z przebiegu i efektywności akcji.W planach jest rozwój kursu nurkowego, być może dalsze konkursy i kontynuacja wsparcia domu dziecka oraz wszystko, co tylko przyjdzie członkom grupy do głowy.

Sky is the limit:)Kogo szukamy?

Poszerzając struktury zespołów z wielu obszarów IT poszukujemy osób z różnych specjalizacji. Nasze poszukiwania są szeroko zakrojone.

Dajemy szansę ambitnym studentom, specjalistom z kilkuletnim doświadczeniem, niejednokrotnie poszukujemy ekspertów w swojej dziedzinie.

Jeśli jesteś osobą nastawioną na rozwój, zmotywowaną do działania, chętną do dzielenia się pomysłami oraz doświadczeniem, a ponadto cenisz dobrą atmosferę w pracy – będziesz czuć się dobrze w społeczności naszej firmy.

Dołącz do nas!

Wybierz najlepsze miejsce dla siebie!
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej
www.credit-agricole.pl