Rynek Pracy

wynagrodzenia informatyków programistów

Zaglądamy w wynagrodzenia Informatyków

Zaglądamy w wynagrodzenia Informatyków Lista Płac w IT (wrzesień 2014). Wynagrodzenia branży profesjonalistów z obszaru IT należą do najwyższych w kraju, ponieważ rynek wciąż spragniony jest fachowców w tej dziedzinie.

idealny pracodawca

Idealne miejsce pracy dla informatyka?

Idealne miejsce pracy W tej części prezentujemy kryteria, jakimi kierowaliby się nasi ankietowani w poszukiwaniu idealnego miejsca pracy lub idealnego pracodawcy. [wp-review] Ankieta internetowa wśród informatyków i programistów (maj 2014)…

Informatyk

Informatyk w pracy

Kolejnym tematem, który postanowiliśmy zbadać jest opinia pracowników związanych z obszarem IT w zakresie postrzegania przez nich środowiska pracy, możliwości rozwoju oraz kryteriów wyboru pracodawcy.

informatycy wymagania pracodawców

Rynek pracy IT 2017:
O czym informatyk wiedzieć powinien?

Specjaliści IT to grupa zawodowa, której bardzo wyraźną domeną jest silne nastawienie na rozwój wiedzy i kompetencji. W latach ubiegłych pracodawcy oceniali głównie poziom wiedzy, doświadczenie oraz umiejętności techniczne. Obecnie,…

zrodla inspiracji w karierze

Poznaj źródła inspiracji w karierze

Rynek pracy dla profesjonalistów IT nigdy dotąd nie oferował tak bogatej palety możliwości. Pomimo odczuwalnej dekoniunktury o względy doświadczonych fachowców ubiega się obecnie cała plejada firm.