Konsulting w klimacie nowych technologii

axiome-8

Axxiome Group to międzynarodowa firma konsultingowa

– lider w doradztwie finansowym i technologicznym dla banków, instytucji ubezpieczeniowych oraz działów finansowych korporacji na całym świecie. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektowaniu rozwiązań indywidualnych na platformie SAP Netweaver. Naszymi klientami są wiodące instytucje finansowe, takie jak Deutsche Bank, Nationwide, Vienna Insurance Group, AOK, ATB Financial, a do grona naszych partnerów należą wiodące firmy technologiczne na świecie.

Polskie oblicze Axxiome

Axxiome Polska to największa spółka Axxiome Group. Tworzymy silny i zgrany zespół, który ma kluczowe znaczenie dla działania organizacji. We Wrocławiu mieszczą się m.in. centrum technologiczne rozwiązań SAP, centrum IT oraz dział usług serwisowych – pracujące dla całej grupy Axxiome. W strukturze korporacyjnej polska spółka odpowiada za konsulting technologiczny, dzięki czemu nasi eksperci wykonują projekty wdrożeniowe bezpośrednio u klientów na całym świecie lub pracują dla nich zdalnie z naszego biura we Wrocławiu.

Otwarta i międzynarodowa kultura Axxiome sprawia, że polscy konsultanci bardzo często odgrywają rolę liderów projektów w międzynarodowych zespołach, a zarząd w Polsce ma istotny wpływ na decyzje całej grupy.

Czy wiesz, że?

  • Najbardziej doświadczeni pracownicy firmy współpracują ze sobą od 1999 roku, a ich pierwszym wspólnym projektem było stworzenie w technologii SAP Netweaver systemu SAP Banking Services – jednego z największych i najnowocześniejszych systemów bankowych na świecie.
  • Nasi pracownicy uczestniczą w dużych projektach informatycznych dla instytucji finansowych na całym świecie (m.in. wdrożenie systemów bankowych w DZ Bank, rozwój i wdrożenie systemu do kas chorych AOK w Niemczech (odpowiednik polskiego NFZ) czy projekt bankowy dla Nationwide w Wielkiej Brytanii).

axxiome

Rozwiń wiedzę techniczną i umiejętności interpersonalne

Praca w konsultingu to przede wszystkim praca z ludźmi. Stwarza ona doskonałą okazję do połączenia wiedzy technicznej oraz umiejętności interpersonalnych. Dzięki temu, każdego dnia możemy obserwować jak wyniki naszej pracy przekładają się na satysfakcję klienta oraz jak w praktyce wykorzystany zostanie system, który tworzymy.

Dołączając do Axxiome masz szansę pracować z ludźmi z różnych krajów nad wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru SAP. Dzięki temu, iż nie jesteśmy wielotysięczną korporacją, twoje zaangażowanie wywiera faktyczny wpływ na działanie spółki i jej postrzeganie przez klientów, a firma w elastyczny sposób reaguje na potrzeby swoich pracowników. Jesteśmy dla siebie partnerami. Pomimo specyfiki projektowej wymagającej wyjazdów do różnych miejsc na świecie, nasi pracownicy dobrze się znają i rozumieją. Jest to możliwe dzięki spotkaniom firmowym i imprezom integracyjnym, które zawsze są organizowane w sposób uwzględniający preferencje poszczególnych uczestników.

shutterstock_206135281.002

Rozwój na wielu polach

Dbamy o rozwój osobisty naszego zespołu organizując szkolenia i planując zadania w oparciu o okresową ocenę kompetencji pracownika. W naszym biurze we Wrocławiu prowadzimy także kursy językowe, wiążące się z realizowanymi przez nas projektami. Rozwój kompetencji technicznych i biznesowych łączymy z promocją aktywnego stylu życia wśród naszych pracowników. Korzystają oni z atrakcyjnych pakietów sportowych i bardzo chętnie, wraz z rodzinami angażują się w cykliczne imprezy sportowe promujące aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

Axxiome Polska zatrudnia najczęściej:

  • Programistów SAP ABAP
  • Analityków funkcjonalnych systemu SAP

 http://www.pasjonaciinnowacji.net/kat/axxiome/