Liczy się Twoja chęć do poszerzania horyzontów

it w axit

Dlaczego AXIT?

Jeśli nie lubisz monotonii, chcesz być częścią zgranego zespołu, a także mieć poczucie, że robisz coś naprawdę ważnego i niesamowitego, zgłoś się do nas i rozpocznij z nami współpracę! Każdego dnia będą czekały na Ciebie nowe wyzwania i projekty dla takich firm jak DHL, GO!, Ford, Porsche czy BMW.

Zespół R&D czeka na Ciebie! Dołącz do młodych, ambitnych osób, które wprowadzą Cię w świat AXIT.

axit rozwoj

Wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym.Włącz się w proces rekrutacji. Po pozytywnym przejściu testów i rozmów zostanie Ci przedstawiona propozycja współpracy, której nie sposób odrzucić! Pozostanie tylko podpisać umowę i rozpocząć pracę!

Pamiętaj, że dla nas liczy się Twoja chęć do poszerzania horyzontów oraz to jakie masz umiejętności i wiedzę – doświadczenie jest mile widziane, ale nie konieczne!
W AXIT czekają na Ciebie nowe wyzwania i możliwości rozwoju, ale również rewelacyjna atmosfera, którą przede wszystkim tworzą ludzie. Naszym znaczącym atutem jest praca w pięcioosobowych zespołach, a brak korporacyjnego podejścia czyni nas wyjątkowymi. Co ważne, nie pracujemy w systemie open space ponieważ zależy nam na wysokim komforcie pracy.

 

Jeśli jesteś osobą kreatywną, ceniącą sobie autonomię to z pewnością AXIT jest miejscem dla Ciebie!

praca-axit

Kilka słów o firmie, czyli kim jesteśmy?

Jest nam niezmiernie miło, że dotarłeś do tego miejsca, jest to dla nas znak, że chcesz nas poznać.

Oto kilka faktów z życia firmy, które powinny Cię zainteresować:
AXIT działa na rynku wrocławskim od 1999 r., oferując przedsiębiorstwom innowacyjne rozwiązania IT wspierające procesy logistyczne.
Jesteśmy liderem w obszarze oprogramowania integrującego partnerów logistycznych.
To my sprawiamy, że komunikacja w łańcuchu dostaw staje się prostsza.
Naszymi klientami są wiodące firmy wielu branż, np. Schenker, DHL, Wincanton, Panalpina, CargoLine, Ford, BASF, Sport Eybl, BAT i OCÉ.
Naszym głównym produktem jest autorska platforma AX4, o której z pewnością czytałeś.

Nie czytałeś? Poczytaj teraz:

AX4 jest internetową platformą logistyczną oferowaną w systemie SaaS (Software as a Service). Platforma ta została stworzona i jest utrzymywana przez AXIT. AX4 jest podstawą naszej działalności, a jej ulepszanie jest jednym z głównych zadań zespołu R&D. AX4 odzwierciedla fizyczny przepływ towarów i związanych  z nim informacji w ramach procesów całego przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem platformy decydenci mają stały dostęp do wszystkich danych istotnych dla transportu i zarządzania łańcuchem logistycznym. Na bazie opracowanych samodzielnie standardów AXIT modeluje procesy transportowe indywidualnie dla każdego klaienta (Supply Chain by Design). Oferowane rozwiązanie wyróżnia się również wysokim poziomem elastyczności w zakresie integracji firm i posiadanych przez nie rozwiązań IT(Supply Chain Integration).

staż w axit

Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!

AXIT zatrudnia obecnie ponad 100 osób w oddziałach we Frankenthal (Niemcy) i we Wrocławiu. W związku ze stałym rozwojem firmy nasza rekrutacja trwa nieprzerwanie od kilku miesięcy. Więcej informacji na temat prowadzonych przez nas procesów znajdziesz w zakładce „Aktualne oferty pracy”.

Co oferujemy?

Jeśli zainteresowała Cię nasza firma, a także proponowane przez nas stanowisko, ale dalej nie jesteś pewien czy to my powinniśmy stać się Twoim miejscem pracy, zapoznaj się z naszą ofertą, która utwierdzi Cię w przekonaniu, że AXIT to dobry wybór.

Co AXIT oferuje swoim pracownikom?
Zgrany i zadowolony zespół to nasza domena, dlatego staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, by osiągnąć maksymalny poziom ich satysfakcji i zaangażowania. Pracując u nas masz do dyspozycji wiele ciekawych opcji.

Benefity
Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy szereg różnego rodzaju benefitów, z których mogą skorzystać. Dla osób aktywnych fizycznie przygotowaliśmy kartę Multisport, dzięki której bez żadnych opłat mogą dowolnie korzystać z szerokiego wachlarza zajęć sportowych. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany sportem i wolisz inaczej spędzać wolny czas to mamy dla Ciebie coś równie atrakcyjnego, a mianowicie Program Kafeteryjny, za pomocą którego możesz w każdym miesiącu zamówić sobie dowolny bon podarunkowy, np. do Empiku, Saturna, Ikei, Merlina, itp. czy też bilet do kina czy teatru. Jeździsz często samochodem? W kafeterii masz również do wyboru bon paliwowy do stacji BP lub Statoil!

Kolejnym szczególnym benefitem jest pakiet medyczny, dzięki któremu Ty i Twoja rodzina macie zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że placówka medyczna jest w tym samym budynku co nasza siedziba możesz w łatwy i szybki sposób odbyć konsultację medyczną gdy tylko tego potrzebujesz.

Team Building
W AXIT ogromną wagę przywiązujemy do roli budowania zespołu. Dlatego też każdy zespół otrzymuje od nas własny budżet, w ramach którego może wybrać dowolną formę integracji wychodząc np. na kręgle, bilarda, gokarty czy paintball- decyduje kreatywność i demokracja! Oprócz tego dział HR organizuje cykliczne eventy, które mają na celu zintegrowanie całej firmy. Przynajmniej raz w roku taka impreza odbywa się w formie wyjazdowej, co znacznie umacnia więzi w zespołach. Więcej na ten temat możesz poczytać w zakładce „AXIT po godzinach”.

Autonomia
Jest to zdecydowanie nasza najmocniejsza strona, która wyróżnia nas wśród innych firm IT. Ze względu na płaską strukturę organizacyjną i łatwy dostęp do kadry zarządzającej każdy z nas może bardzo szybko załatwić każdą sprawę. Dodatkowo ze względu na przyjęty przez nas system pracy każdy pracownik ma swobodę działania w ramach danego projektu, co przekłada się realnie na wydajność i efektywność. Każdy kto ma własny pomysł na to jak usprawnić nasze rozwiązanie ma szansę go zrealizować- wspieramy kreatywność naszych pracowników i kibicujemy im stwarzając możliwość samorealizacji i podejmowania samodzielnych decyzji.

Ciekawe projekty
W AXIT nigdy nie grozi Ci nuda i stagnacja. Ze względu na ciągły rozwój jak również elastyczność naszego rozwiązania przybywa nam nowych projektów, z których żaden nie jest identyczny. Dodatkowo cały czas pracujemy nad usprawnieniami platformy i jej nowymi funkcjonalnościami, co również sprzyja kreatywności i jest źródłem satysfakcji naszych pracowników. Jeśli zatem masz ochotę być częścią zespołu, który realnie wpływa na sukces takich firm jak: BASF, DHL, BAT, Porsche, BMW czy Ford to dołącz do nas!

Nowoczesne biuro, pełne niespodzianek
Wraz z końcem kwietnia 2013 roku zmieniliśmy swoją siedzibę i przenieśliśmy się do nowego biura w budynku Aquarius Business House przy ul. Swobodnej 1 we Wrocławiu. Biuro zastało zaprojektowane w taki sposób by każdy poczuł się w nim szczególnie. Znajdziesz tutaj nie tylko standardowe, 5-6 osobowe pokoje (nie pracujemy w systemie Open Space), ale również takie pomieszczenia jak:

  • funroom, z piłkarzykami oraz konsolą Nintendo Wii
  • chillout room, gdzie można swobodnie położyć się na wygodnej kanapie i posłuchać muzyki; budka telefoniczna, w której siadając na wygodnym fotelu możesz swobodnie porozmawiać przez telefon; kuchnia, a w niej, oprócz domowej atmosfery nowoczesny ekspres do kawy, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednego smakosza; place spotkań, które zostały zaaranżowane w taki sposób aby maksymalnie umożliwić naszym zespołom odbycie krótkich narad

Szkolenia i konferencje
AXIT zdecydowanie wspiera rozwój pracowników. Zależy nam na tym by każdy z nich pogłębiał swoją wiedzę i konsultował ją z najlepszymi specjalistami z branży, korzystając z różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Właśnie dlatego stworzyliśmy program, dzięki któremu każdy z naszych pracowników może wybrać dowolne szkolenie i konferencję, w dowolnym miejscu na świecie, a my umożliwiamy wzięcie w nich udziału. Wystarczy wypełnienie wniosku i wskazanie konferencji, a potem już tylko zdobywanie wiedzy i przekazanie jej pozostałym członkom zespołu.

Oprócz szkoleń branżowych uruchomiliśmy również AXITowe lekcje angielskiego dla chętnych, którzy chcą szlifować ten język pod okiem native speaker’a. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w miesiącach niewakacyjnych.

axit

Tak właśnie przedstawia się nasza oferta. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z nią przekonałeś się iż warto do nas dołączyć i to właśnie z nami rozwijać swoją karierę.

Zapraszamy Cię na naszą stronę intenretową
www.axit.de/pl