Praktyki w Volvo

volvo group

Szwedzki koncern produkujący samochody oferuje szeroki zakres staży i praktyk dla studentów dla studentów i absolwentów. Zwłaszcza jeśli chodzi o branże IT.

Dzięki praktykom i stażom w Volvo Polska możesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy w międzynarodowym stanowisku, realizować postawione zadania i brać udział w projektach pod czujnym okiem wykwalifikowanych specjalistów. Program letnich praktyk w Volvo jest realizowany corocznie od 2005 roku w zespole Volvo IT mieszczącym się w Gdańsku.

Program skierowany jest do studentów III,IV i V roku kierunków Informatyki lub pokrewnych. Jednym z kluczowych wymagań jest dobra znajomość angielskiego. Warunkiem jest także chęć i gotowość do pracy w wakacje. Mowa tu o lipcu, sierpniu i wrześniu.

Praktyki w Volvo rozpoczynają się od szkoleń wprowadzających zarówno do organizacji jak i do wybranej technologii. Pod kierunkiem opiekuna mają możliwość rozwijać się w obszarach: Microsoft, Java Technologies Solutions, iSeries, Infrastructure & Operations, SAP czy wsparcie klienta.

Zródło : Volvo Group Poland  http://www.volvogroup.com/group/poland/pl-pl/career/wsp%C3%B3%C5%82praca%20z%20uczelniami/dla%20studenta_i_absolwenta/Pages/Dlastudenta.aspx