Podążaj szlakiem innowacji!

sage-top

Sage jest znanym i cenionym producentem rozwiązań informatycznych wspierających prowadzenie biznesu. Od kilkunastu lat ułatwiamy właścicielom i menedżerom firm zarządzanie przedsiębiorstwami oraz usprawniamy pracę polskich specjalistów z działów księgowych, kadrowych, sprzedażowych.

Czy wiesz, że grupa Sage należy do grona trzech największych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie firmami?

 

sag

 

Kogo zatrudniamy?

W Polsce zatrudniamy doświadczonych inżynierów i projektantów systemów informatycznych, analityków biznesowych, testerów, wdrożeniowców, konsultantów i doradców z zakresu informatyki, specjalistów w dziedzinie finansów, rachunkowości, zarządzania i marketingu. Ich wiedza i kompetencje są potwierdzane odpowiednimi certyfikatami.

Dbamy o to, aby umiejętności naszych pracowników były systematycznie rozwijane – zgodnie ze światowymi standardami, a ich wiedza podążała za najnowszymi trendami. To właśnie dzięki inwestycjom w rozwój naszych ekspertów, Sage odnosi sukcesy, oferując innowacyjne produkty i rozwiązania, które cieszą się doskonałą opinią na rynku.

Z tego jesteśmy dumni.

 • Rekomendacja w kategorii „Usługa” w konkursie HIT ROKU 2013 Gazety Bankowej dla serwisu miedzyfirmami.pl
 • Wyróżnienie w konkursie magazynu IT Reseller na najlepszy Program Partnerski 2012
 • Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo BIG InfoMonitor
 • Wyróżnienie Gazety Finansowej w kategorii Oprogramowanie dla Sage ERP X3: Najlepsze produkty dla biznesu 2011
 • Nagroda Najlepszy Partner w Biznesie 2011 magazynu Home&Market w kategorii IT za „dostarczanie polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami”
 • Znak certyfikacyjny PekaoREADY po pomyślnym przejściu testów zgodności naszych rozwiązań dodatkowych z systemem Bankowości Internetowej PekaoBIZNES 24, rozszerzony potem na wszystkie produkty z linii Symfonii i Forte, oraz system Sage ERP X3
 • Nagroda dla Programu Partnerskiego Sage dwutygodnika IT Reseller za „Najbardziej Nowatorski Program 2011”
 • Wyróżnienie Drogowskaz Cyfrowej Polski dla rozwiązania e-Dokumenty Symfonii 2012
 • Opinia dotyczącą Innowacyjności Systemu Symfonia 2012 wydana przez Instytut Maszyn Matematycznych
 • Nagroda i certyfikat „Firma Przyjazna MSP” oraz „Marka Przyjazna MSP” dla Sage oraz dla brandu Symfonia w konkursie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP)
 • 1 miejsce w rankingu „Produkt Roku 2010 – Wybór Czytelników” miesięcznika PC World dla Symfonii Handel 2011, w kategorii „Programy dla małych firm”
 • Wyróżnienie w dorocznym rankingu Gazety Finansowej „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2010” – dla Systemu Zarządzania Forte

sage-praca

Kogo szukamy?

Wraz z rozwojem naszych produktów rozwijamy nasz zespół. Poszukujemy osób, które potrafią z pasją, zaangażowaniem i sukcesem tworzyć wartość dodaną działalności firmy. W naszej pracy niezbędna jest profesjonalna komunikacja oraz zorientowanie na klienta. Kierując się wartościami Grupy Sage  poszukujemy osób: rzetelnych, innowacyjnych, elastycznych, godnych zaufania, a także pragmatycznych, które doceniają i tworzą proste rozwiązania. Tego oczekujemy od wszystkich Kandydatów, bez względu na stanowisko, na które aplikują.

Co oferujemy?

 • Pracę w środowisku otoczeniu innowacyjnych produktów i nowych technologii, w zespole ambitnych, kreatywnym profesjonalistów.
 • Możliwość systematycznego rozwoju wiedzy, umiejętności oraz kompetencji, zarówno ścisłe technicznych, jak i biznesowych.
 • Stabilne zatrudnienie – gwarantuje je wysoka jakość naszej marki oraz jej produktów.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z pakietem świadczeń socjalnych.
 • Nowoczesną kulturę organizacyjną oraz dobrą atmosferę pracy.

 

pracuj-w-sage

 

U nas nie zabraknie Ci bodźców do rozwoju

Nieustanny rozwój jest niezbędnym czynnikiem w osiąganiu sukcesów, dlatego kładziemy duży nacisk na budowanie, poszerzanie, pogłębianie i wzmacnianie kompetencji Pracowników naszej firmy. Najczęściej stosowaną przez nas formą są szkolenia, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne oraz finansowe wsparcie nauki języków obcych (głównie angielskiego).

We współpracy z uznanymi specjalistami w dziedzinie szkoleń, przygotowaliśmy i prowadzimy wewnętrzne warsztaty w zakresie obsługi klienta, aktywnej sprzedaży, przygotowania i prowadzenia prezentacji, a także warsztaty menedżerskie. Tematyka szkoleń zewnętrznych jest zawsze wypadkową potrzeb biznesowych i aspiracji Pracowników. Praca w firmie informatycznej nie byłaby możliwa bez ciągłego zgłębiania tajników wiedzy technicznej, stąd też szereg szkoleń technologicznych.

Praca z nami, to nie tylko wykonywanie zadań i osiąganie wyznaczonych celów, to także stały rozwój i budowanie szerokiego wachlarza własnych kompetencji zawodowych.

Sami o sobie

Wszyscy mamy świadomość, że to od nas zależy powodzenie realizowanego projektu, a tym samym wyniki naszej firmy. Doskonale wiemy, że sukces buduje rzetelna, wspólna praca, zaś najlepsze efekty osiągamy dzięki zaangażowaniu, konsekwencji i koncentracji  na wyznaczonych celach. Wzajemne zaufanie, szacunek, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że w Sage pracuje się przyjemnie, a atmosfera w naszej firmie jest wyjątkowa.

 

sage dolacz do nas